Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem wakacji)  i 16.30.

W dni powszednie: o godz. 7.15 (z wyjątkiem wakacji) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed  Mszą św.,  dni powszednie - przed Mszą św.

Parafialny Ośrodek Formacji Rodziny

„Aby małżeństwo chrześcijańskie mogło sprzyjać pełnemu dobrobytu i rozwojowi pary małżeńskiej, musi się inspirować Ewangelią...”

Papież Jan Paweł II  7 X 1979

PARAFIALNY OŚRODEK FORMACJI RODZINY  PRZY PARAFII ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO W WARSZAWIE – TARGÓWEK

pw. św. Joanny Beretty Molli i św. Jana Pawła II

ul. Księcia Ziemowita 39, 03-788 Warszawa

Ośrodek został erygowany przez ordynariusza Diecezji Warszawsko - Praskiej ks. Arcybiskupa Henryka Hosera w czerwcu 2012 roku na miejsce istniejącej od 2011 roku Poradni Rodzinnej.

Prowadzący:

Ewa i Kazimierz Adamaszek

Jesteśmy małżeństwem z dwudziestoletnim stażem, wychowujemy  troje dzieci, pracujemy zawodowo z dziećmi i młodzieżą. Równocześnie zdobyliśmy kwalifikacje doradców małżeńskich w Diecezjalnym Duszpasterstwie Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej, z którym na stałe współpracujemy.

Mamy świadomość, że w obecnej rzeczywistości niełatwo jest uchronić jedność małżeńską, wychować dzieci w duchu odpowiedzialności i wolności, przezwyciężać trudności, czerpać radość ze wspólnego bycia razem. Dlatego czerpiąc z nauki Ewangelii, opierając się na nauce Kościoła i własnym doświadczeniu pragniemy pracować dla dobra narzeczonych, małżeństw (także niesakramentalnych) i rodzin.

W Poradni Małżeńskiej:

• Prowadzimy kursy przedmałżeńskie

• Udzielamy porad narzeczonym w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa

• Uczymy metod rozpoznawania płodności

• Pomagamy małżonkom w odkrywaniu bogactwa, jakie niesie ze sobą życie sakramentem małżeństwa

• Służymy radą w dziedzinie wychowania dzieci

kontakt: Ewa Adamaszek 607 916 106, Kazimierz Adamaszek 693 159 469

we wtorki lub środy między godziną 17.00 a 19.00 (zapisy telefonicznie)

Termin rozpoczęcia najbliższego kursu przedmałżeńskiego: 23 lutego o godz. 19.00 na plebanii

wejście od strony parkingu.

Kontakt: Ewa 607916106, Kazimierz 693 159 469.