Fundacja Edukacyjna „Non verba”

Drodzy sponsorzy!

powstające w parafii dzieła w postaci przedszkola i szkoły wymagają wielu nakładów finansowych.

Dlatego chcieliśmy Wam serdecznie podziękować za każdą wpłaconą na nasze konto "złotówkę".

Ponieważ jednak prace będą jeszcze trwały kilka lat, prosimy, abyście pamiętali o nas nadal.

A my obiecujemy modlitwę w Waszej intencji i naszą wdzięczność.

Fundacja Edukacyjna "Non Verba"

DZIĘKUJEMY!

Pierwszym krokiem w kierunku otwarcia szkoły jest wykończenie piętra nowego budynku przedszkola. Pozwoli nam to na prowadzenie w nim 2 grup przedszkolnych oraz da możliwość – dzięki większej liczbie pomieszczeń do pracy indywidualnej oraz sali do integracji sensorycznej – zintensyfikowania pracy terapeutycznej i logopedycznej z dziećmi z deficytami rozwojowymi i z autyzmem.
Kolejnym krokiem będzie przebudowa i remont pierwotnego budynku przedszkola, aby móc w nim na początek otworzyć integracyjną grupę w zakresie klas I-III szkoły podstawowej.

Zrealizowanie naszych planów nie będzie możliwe bez pomocy osób dobrego serca, dlatego gorąco prosimy o pomoc, z góry dziękując za każdy gest życzliwości i wsparcia. Każda forma pomocy jest dla nas bezcenna.

Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”

Drodzy Darczyńcy Stowarzyszenia Dzieci Targówka!

Dzięki Waszemu corocznemu wsparciu oraz przez przekazany 1% podatku możemy zajmować się dziećmi, które pomocy naprawdę potrzebują.

Pokazujemy im świat zabierając na wyprawy wakacyjne, wyjazdy do kina, teatru, muzeum, umożliwiając spełnianie pasji sportowych.

Pracujemy z nimi poprzez programy wyzwalające ich aktywność i inicjatywę.

Dziękując serdecznie wszystkim naszym Szanownym Darczyńcom za dotychczasowe towarzyszenie nam w działaniach na rzecz ubogich dzieci z Targówka zachęcamy w tym roku do wpłaty 1% na nasze Stowarzyszenie lub innej formy pomocy.