Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem wakacji)  i 16.30.

W dni powszednie: o godz. 7.15 (z wyjątkiem wakacji) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed  Mszą św.,  dni powszednie - przed Mszą św.

28 kwietnia 2024 r.       V Niedziela Wielkanocna

1. W tym tygodniu:

- Jutro – świętej Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy;

- W środę, 1 maja – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika;

- We czwartek, 2 maja, Narodowy Dzień Flagi;

- W piątek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o godz.9, 11, 12.15 i 16.30;

- W sobotę – św. Floriana.

2. W środę, rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz.18.00, a w niedziele i w uroczystość 3 maja o godz.16.00.

3. W pierwszą środę miesiąca zapraszamy mężczyzn na męski różaniec. Adoracja NS jak w każdą środę po Mszy wieczornej o godz. 18:00 do 22:00.

4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Dziękujemy pani Bożenie Łobejko za troskę o świeże kwiaty przy ołtarzach, a pani Alinie Wojtasik za pomoc.

6. Przy wejściu głównym – najnowsze numery tygodników katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”, a także najnowszy parafialny zeszyt formacyjny – pomoc w codziennym rozważaniu Pisma Św. i tekstów duchowych. Tym razem są to teksty z książki „Głęboka przemiana serca w szkole Maryi”, ks. Dolindo. Koszt wydruku zeszytu wynosi 16 zł, prosimy o dobrowolną ofiarę.

7. Prosimy o przekazywanie półtora procentu od swego podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”.

8. Rozpoczęliśmy zapisy na kolejne przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży.

9. Przypominamy, że w niedziele i uroczystości na Mszy św. o godz. 16:30 jest zazwyczaj jeden ksiądz, stąd spowiedź św. jest zawsze przed Mszą św. od godz. 16:00 do 16:30.